TEMAT:

"GROM K" z systemem monitoringu "i-SMOK" GSM / GPRS
Wygodne i nowoczesne rozliczeniowe opomiarowanie ścieków i deszczówki

DATA : 3.09.2014

zestaw pomiarowy GROM K

"GROM K" z przelewem Palmera-Bowlusa jest przeznaczony do rozliczeniowego i kontrolnego opomiarowania ścieków, deszczówki i wody w instalacjach grawitacyjnych.
Kalibracja na obiekcie jest zbędna, ponieważ kompaktowa budowa zapewnia zachowanie właściwości metrologicznych po zainstalowaniu.

"GROM K" jest standardowo wyposażony w system monitoringu "i-SMOK" GSM / GPRS. System umożliwia odczyty danych pomiarowych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie (24/7) poprzez stronę www ze standardową przeglądarką internetową. Dane pomiarowe i wybrane zdarzenia są rejestrowane na serwerze "ALFINE-TIM" a służby serwisowe są powiadamianie o wystąpieniu sytuacji alarmowej. Przenośny wyświetlacz bezprzewodowy hand-held umożliwia bezpieczne i wygodne odczyty lokalne np. z samochodu służb serwisowych i utrzymania ruchu, bez otwierania szafki pomiarowej.

"GROM K" umożliwia pomiary nawet bardzo małych przepływów i jest dostarczany z Imiennym Świadectwem sprawdzenia na mokro z wydrukiem błędów, z uwzględnieniem przewidywanych wartości przepływu występujących w miejscu pomiaru.

"GROM K" może pracować przy zasilaniu EKO-POWER, tj. z akumulatora lub zestawu "akumulator + solar + wiatr".

"GROM K" może być zabezpieczony przed ingerencją w wynik pomiaru bez wiedzy rozliczających się stron.

Firma "ALFINE-TIM" oferuje dobór, kompletację, dostawę, montaż i uruchomienie na obiekcie.

=> Więcej o zestawie pomiarowym "GROM K"